X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
امین طیرانی چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶

طراحی سایت در مشهد

با پهنا درود سرویس هواداران وردپرس ;

در صورتی‌که شما اعم از اشخاصی می باشید که مبتدی و تازه کار با وردپرس را آغاز نموده اید و چندان ماهر نیستید به شما سفارش می‌دهیم که حتما این مقاله را مطالعه فرمایید . درین مقاله ۱۰ پرسش مرسوم یوزرها در وردپرس را بررسی کردیم و جواب آن ها را با آنالیز ارائه دادیم .


بخش اعظمی از اشخاص در فرآیند نخستین عمل با وردپرس معمولا سوالهای متعددی برای پرسیدن دارا هستند که بعضا از این سوال های دربین مبتدیان وردپرس به هم پیوسته است که با وصال به جواب آن به راحتی می توان مشکلاتی که از لحاظ شما دور از شوخی میباشند را رفع کرد . برای اخذ جواب خویش تا پایان با ما همراه باشید .

۱ - چه‌گونه سیستم وردپرس را بر روی هاست خویش نصب و فعال سازی کنیم؟


install wordpress - پرسش مرسوم یوزرها


برای نصب وردپرس بر روی هاست ابتدا می بایست هاست و دامنه داشته باشید . و آن‌گاه با اعتنا به به این‌که می خواهید وبسایت خویش را روی لوکال پیاده سازی نمایید یا این که هاست دارای اهمیت می‌توانید با فراگیری هایی که در وب سایت پیش از این برای این داستان قرار داده بودیم فعالیت خویش را به راحتی انجام دهید .


نصب وردپرس روی لوکال هاست

نصب وردپرس روی سی پنل


۲ - چقدر هزینه برای فعال‌سازی یک وبسایت با وردپرس ضروری است؟


cost - پرسش مرسوم یوزرها در وردپرس


باتوجه به این‌که وردپرس ورژن مجانی است و قالب های مجانی متعددی برای فعال سازی یک وب سایت با آن موجود هست و از طرفی بیشتر پلاگین های پرکاربرد وردپرس مجانی می باشند شما برای فعال‌سازی وب سایت خویش با وردپرس نیاز به خرید یک دامنه و یک حساب میزبانی اینترنت ( هاست ) دارید .


درصورت استفاده از قالب های بدون پول و با اعتنا به این که هزینه دامنه ها با نیز فرق دارااست و هزینه هر هاستی از لحاظ سرعت و میزان گوشه و کنار با هاست دیگری گوناگون است شما دست‌کم با هزینه ۱۰۰هزار تومن میتوانید خویش به تنهایی یک وب سایت را با وردپرس راه‌اندازی فرمائید .


ولی درصورتی که بخواهید از قالب های مخصوص با ظواهر گرافیکی زیبایی استفاده نمایید می بایست بیشتر هزینه فرمائید تا یک قالب را خریداری کرده و یا این که برای پیشنهاد پباده سازی قالبی منحصربه‌فرد مختص وبسایت خویش مبادرت فرمایید که پباده سازی یک قالب منحصر هزینه متعددی را در بردارد .


دست‌کم هزینه فعال‌ساز‌ی یک تارنما وردپرس در صورت خرید یکی‌از قالب های منحصربه‌فرد , حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ میباشد که بستگی به امکان های قالب , هزینه ها مختلف است .


درصورتی که شما ناچار گردید و بخواهید قالبی مخصوص را برای فعال‌ساز‌ی وبسایت خویش پیشنهاد دهید بایستی دست‌کم ۱ میلیون تومان هزینه کنید! چون هزینه پباده سازی قالب ها با دقت به کدنویسی و ظواهر و امکان های مخفی در آن متعدد می‌باشد .

گهگاه مجبورید برای پیاده سازی امکان های تارنما خویش قالبی برای پباده سازی توصیه دهید که هزینه آن به ۲ تا ۳ میلیون تومان رسد .

در کل شما به صورت میانگین میتوانید با دستکم هزینه ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومن سایتی قشنگ و با قابلیت و امکان را با وردپرس پباده سازی نمائید .


درصورتی که بخواهید فعال سازی قالب , سفارشی سازی و پیاده سازی قابلیت و امکان های آن و پلاگین های وردپرس را به فردی دیگری واگذار نمایید واجب است که دست کم ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان هزینه نمائید .

۳ - چه‌طور می‌توانم از روش وردپرس درآمد کسب کنم؟


money - پرسش همگانی یوزرها در وردپرس


یکی دیگر از پرسش مرسوم یوزرها در وردپرس درباره ی کسب درآمد است! منش های بی شماری برای کسب درآمد از روش یک وبسایت وردپرس موجود هست که عبارتند از : اجرای تبلیغات در وب سایت , فروش تولید ها , فراگیری آنلاین و…

که شما با اعتنا به دسته کار خویش میتوانید هرکدام از این روش ها را برای کسب درآمد خویش به عمل بگیرید . برای پیاده سازی هر کدام از قابلیت و امکان های وردپرس برای کسب درآمد پلاگین های زیادی موجود است که میتوانید به راحتی از آن‌ها استفاده نمائید .

۴ - چه‌طور یک پلاگین را در وردپرس نصب و فعالسازی کنیم؟


install plugins - پرسش همگانی یوزرها در وردپرس


برای نصب یک پلاگین در وردپرس می بایست مطابق صورت زیر در پنل مدیر وردپرس در پیشخوان از روش آیتم “ پلاگین ها ” آیتم “ اضافه کردن ” را گزینش نمایید .


add plugin - پرسش متداول یوزرها در وردپرس


با زدن مورد “ اضافه کردن ” وارد ورقه ای مطابق صورت زیر می شویم که میتوانیم از از روش دکمه “ بار گذاری پلاگین “ که بر بالای برگه جای‌دارد , پلاگین موردنظر خویش را بار گذاری کرده و آن را نصب و فعال کنیم .


search - پرسش همگانی یوزرها در وردپرس


به‌این اعتنا فرمائید که پلاگین ای که بار گذاری میکنید به طور فولدر Zip باشد . همینطور مطابق صورت بالا میتوانید در نصیب “ جستجوی پلاگین ها ” پلاگین های مناسب خویش را در مخزن وردپرس کاوش کرده و آن را در وردپرس خویش نصب نمایید .

۵ - چه طور یک قالب ( پوسته ) مطلوب برای تارنما خویش تعیین کنیم؟


found theme - پرسش متداول یوزرها در وردپرس


فاکتور حیاتی دیگر در پرسش همگانی یوزرها در وردپرس موضوع قالب است!

همان گونه که میدانید پوسته های وردپرس فضای ظاهری بخش های گوناگون وب سایت شما‌را تولید می نمایند و تعیین یک پوسته دلخواه نقش فراوان مهمی در برآورده کردن نیازهای مشتری ایفا می نماید و ظواهر گرافیکی آن در جذب یوزرها و محافظت شرایط اجتماعی یک کسب و عمل تاثیر متعددی داراست .


وردپرس دارنده پوسته های بدون پول متعددی هست که هریک از پوسته ها برای انگیزه خاصی پباده سازی گردیده اند .

برای مثال قابلیت و امکان پوسته های فروشگاهی با برخی از پوسته های شرکتی و سازمانی باهم تفاوت دارا هستند و قاعدتا پوسته ای که مختص تارنما یک عکاسی است می بایست متناسب با عمل های عکاسی پباده سازی شود .

نکاتی که درانتخاب یک پوسته بایستی به آن اعتنا نمایید به شرح زیراست :


اعتنا فرمایید که از پوسته های ریسپانسیو استفاده فرمائید چون که ریسپانسیو بودن قالب در سئو یک وبسایت نقش دارااست .

قالب خویش را متناسب با جور کار های مربوط به کسب و عمل خویش گزینش نمایید .

با در نظرگرفتن مدل عمل و شرایط اجتماعی کسب وکار خویش اضطراری است محیط گرافیکی قالب خویش را گزینش نمائید مثلا فضای گرافیکی یک تارنما مهدکودک با فضای گرافیکی وبسایت یک متوسطه گوناگون است .


۶ - چه‌طور یک پوسته را برای وردپرس نصب کنیم؟


theme - پرسش متداول یوزرها در وردپرس


پرسش متداول یوزرها در وردپرس این است که چه طور می بایست قالب خویش را نصب کنیم؟ ما پیش از این در جلسات مکتب وردپرس در زمینه‌ی این مورد حرف کردیم و گفتیم که شما به راحتی و فقط با تعدادی کلیک بی آلایش میتوانید قابلیت نصب قالب وردپرس را آماده فرمایید .

۷ - چه گونه یک کاغذ و یک متن را در وردپرس تولید کنیم؟


این‌که چطور می توان یک صفحه تشکیل داد یا این که متن ای را به تارنما بیش تر کرد پایه فعالیت در وردپرس است . چون شما وبسایت ساخت می‌کنید تا برای آن محتوا ایجاد نمایید . پس می بایست بدانید چه‌گونه می توان عملیات بیان شده را انجام اعطا کرد . عمل فراوان راحتی است :


تولید متن در وردپرس

ساخت کاغذ ها در وردپرس


۸ - چه‌گونه عکس ها را به طور یکسری سطر و ستون در وردپرس نمایش دهیم؟


image - پرسش مرسوم یوزرها در وردپرس


یک پرسش مرسوم یوزرها در وردپرس این است که چه‌گونه تصاویر را می بایست در ستون ها و سطر ها کنار نیز قرار داد!

برای نمایش عکس ها به طور تعدادی سطر و تعدادی ستون در صفحه ها وب سایت که ساخت آلبوم از تصاویر را پیرو دارااست می بایست طبق صورت زیر در کاغذ یا این که متن خویش بر روی دکمه ” اضافه کردن پرونده چند رسانه ای ” کلیک کنیم .


بعد مطابق صورت زیر بر روی ساخت آلبوم که با فلش قرمز رنگ در صورت نشان داده شده کلیک می‌کنیم و تمام عکس های موردنظر خویش را تعیین کرده و در پایان بر روی دکمه آبی “ آلبوم نو بسازید ” کلیک می‌کنیم .


gallery - پرسش مرسوم یوزرها در وردپرس


به همین ترتیبی که گفته شد شما قادرید تصاویر متبوع خویش را به طور تعدادی سطر و یکسری ستون در یک صفحه و یا این که متن نمایش دهید .

۹ - چه‌گونه منوهای وب سایت خویش را در وردپرس خویش ساخت کنم؟


menu - پرسش مرسوم یوزرها در وردپرس


فهرست ها مدام جزو پرسش متداول یوزرها در وردپرس بوده و میباشد . برای ساخت منوهای وب سایت در وردپرس مطابق صورت زیر از آیتم “ فهرست ها ” در پنل مدیر وردپرس استفاده می‌کنیم .

با کلیک بر روی مورد “ فهرست ها ” وارد ورقه ای شبیه در صورت زیر می‌شوید .


add menu - پرسش همگانی یوزرها در وردپرس


همان طور که در صورت بالا مشاهده میکنید شما قدرتمند می‌باشید در نصیب فهرست ها هر مورد از کاغذ ها , متن ها , پیوندهای مطلوب و مدل های جان دار در وردپرس را به منو وبسایت خویش طولانی تر فرمایید .


برای مثال با کلیک بر روی جعبه ورقه ها طبق صورت زیر باکسی گشوده میشود که میتوانید هرکدام از صفحه ها جانور در وردپرس خویش را به فهرست برای طولانی تر شدن به منو وب سایت خویش بیشتر نمایید .ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :