X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
امین طیرانی چهارشنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۷

خرید گیفت کارت

gift card در واقع به عبارتی کارت کادو ای میباشد که برابر با کمی پول هست و بصورت مجازی می باشد . یا این که مدرک نامه ای که بوسیله خزانه برای جایگزینی هدیه غیرپولی استفاده می شود . کارت هدیه مجازی در آمریکا بسیار محبوبیت دارد به طوری که دومی هدیه داده گردیده به وسیله مصرف کنندگان زن و سو‌مین هدیه داده شده از طرف مردان در سال 2006 بوده میباشد . کارت های هدیه به چهره فزاینده ای محبوبیت پیدا کرده اند بخاطر این که دشواری های انتخاب هدیه را کاسته اند . 


درسال 2012 نزدیک به 50 درصد مصرف کنندگان آمریکایی ادعا کردند که دستکم یک کارت کادو در ایام تعطیلات خریده اند . دریافت کننده ی کارت هدیه می تواند از آن بر طبق مقررات موسسه ای که آن کارت را صادر کرده می باشد ، به کار گیری کند . 


اولی کارت هدیه در سال 1994 به وسیله شرکت Blockbuster Entertainment معرفی گردید . کارت های کادو Blockbuster ، در آغاز برای جایگزین شدن با گواهینامه های ارائه گردیده به هم پا پرینترها و دستگاه های نسخه برداری رنگی که به تازگی معرفی گردیده بودند ، تولید شدند . و این باعث آغاز جستجو و تحقیقات برای جایگزینی gift card شد . 


اولی معاملات بوسیله gift card ، به وسیله ی Nabanco of Sunrise در فلوریدا انجام گردید . Nabanco بسط دهنده ی او‌لین پلت فرم برای پردازش gift card هایی می‌باشد که از زیرساخت های جان دار برای پرداخت به کار گیری می کنند . 


معمولاً گیفت کارتها به صورت مجازی و اعتبار مبلغی در حساب افراد با وارد نمودن یک کد شارژ میشود و شما در واقع با این اعتبار مجازی میتوانید برای خرید کالاها و سرویس ها الکترونیکی و حتی گاهی تایم ها کالاهای فیزیکی و قابل لمس استعمال فرمایید . کالاهای دیجیتالی یا این که الکترونیکی مثل بازی، برنامه، کتاب ، فیلم و موسیقی می‌باشند که معمولاً از طرز استور مربوطه قابل دریافت می باشند . 

برای مثال گیفت کارت آیتونز قابل استفاده در استور آیتونز یا این که اپ استور بوده و گیفت کارت گوگل پلی یا این که اندروید مارکت قابل استعمال در استور گوگل پلی و گیفت کارت مایکروسافت در استور مایکروسافت و در اکس باکس ، آمازون در آمازون ، پلی اسیتشن در سونی و غیره… 

Gift 

card (with clipping paths) 

نکاتی 

که هنگام خرید گیفت کارت یا این که کارت کادو بایستی به آن ها اعتنا فرمائید : 

– از جایی خرید فرمایید که می شناسید و مورد اطمینان می‌باشد . از خریدن کارت کادو از وب سایت ها بصورت آنلاین جلوگیری کنید . چون ممکن کارت تقلبی باشد ویا از راه و روش تقلب بدست آمده باشد . 


– قبلی از خرید امر العمل آن را بخوانید . آیا برای خرید کارت پول کافی دارید؟ در صورتی کارت را بوسیله ی گوشی تلفن و یا این که آنلاین خریداری کنید می توانید هزینه ی ارسال آن را بدهید؟ در‌حالتی که موقعیت و قانون ها جایی که از آن خرید می کنید را دوست ندارید از جایی دیگر خرید کنید . 


-دقت فرمائید که آن‌گاه از خرید کارت چه مبلغی از حساب شما کسر می گردد . 


– پیشین از خرید کارت آن را چک کنید اطمینان حاصل فرمائید که هیچ کدام از برچسب های محافظتی آن کنده نشده باشد . 


– اطمینان حاصل فرمائید که Pin کدی که در پشت کارت درج شده خراشیده نشده باشد و معلوم نباشد . کارت های جراحت دیده را به فروشنده ی آن برگردانید . 


– مواظب باشید که کارت را از صاحب با اهمیت آن خریداری فرمایید کارت گم شده یا این که دزدیده گردیده نباشد . 


-شرایط 

مالی خرده فروش را درنظر بگیرید: 

در شرایطی‌که شما کارت را از مرکزی خریده اید که اعلام ورشکستگی نموده است و درحال تعطیل شدن کسب و کارش هست ممکن می باشد کمتر از آنچه خریده اید کارت بها داشته باشد . 


یک محل فروش یک کارت نزدیک یک مغازه باشد ممکن هست پیداکردن مکان دیگری که این کارت را قبول نماید ، اندکی سخت باشد . ممکن می باشد رقیبان شرکتی که اعلام ورشکستگی نموده می باشد کارت آن را بپذیرند تماس بگیرید و این کمپانی ها را پیدا نمائید . 

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :