X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
امین طیرانی چهارشنبه ۸ فروردين ۱۳۹۷

جدول نرخ‌گذاري برخورد گرا در وردپرس با Responsive Pricing Table - پباده سازی وبسایت

طراحی سایت در مشهد

تا کنون وب سایت های بخش اعظمی به چشمتان خورده است که جداول نرخ‌گذاري واکنشگرا و زیبایی را که فراوان استفاده کننده پسند هم است را دارا‌هستند .

سئو در مشهد

این جداول نرخ‌گذاري واکنشگرا در حقیقت معرف کلیه خدمات , پلن ها و یا این که همه محصول ها یک وبسایت یا این که یک کمپانی میباشند که در یکجا بصورت قشنگ و استفاده کننده پسند انباشته شده گردیده اند و یوزرها تارنما با دیدن چنین جداولی رویت کرد کلی از عموم اعمال یک تارنما را برداشت می نمایند .

 شما سایتی خدماتی , شرکتی و یا این که چه بسا فروشگاهی است می‌توانید از این جدول برخورد گرا در وردپرس برای آن‌ها برخوردار گردید . و یا این که در صورتیکه به‌دنبال راهی برای ساخت رابط کاربری خوب برای سایتتان می‌باشید ما پلاگین ای را به شما سفارش میکنیم .

جدول عکس العمل گرا در وردپرس


این پلاگین هماننده کلیه پلاگین های شبیه خویش می‌باشد با این تفاوت که‌این پلاگین همه مناطق را برای کاربرانش به مجانی قرار داده است و شما محدودیتی در استفاده از قسمت های متفاوت نخواهید داشت .

گر چه بخش پرمیوم نیز برای این پلاگین جانور است البته خودتان متوجه خواهید شد که با به عبارتی بخش بدون پول این پلاگین چه جدول برخورد گرا در وردپرس را به خیر و خوبی می توان تشکیل داد .

جداول نرخ‌گذاري واکنشگرا در وردپرس با Responsive Pricing Table


responsive pricing table - جدول برخورد گرا در وردپرس


طرز ی عمل با این پلاگین با پلاگین ی PriceFish pricing tables که پیش خیس آن را در همیار وردپرس معرفی کردیم دوچندان متعدد است . و می بایست بیش تر کنیم که همانند همین پلاگین با تلاش شبیه میباشد . البته این پلاگین کارکرد راحت تری دارااست و قسمت های آن به طور کامل برای یوزرها فارغ از محدودیت است ( برعکس پلاگین ی قبلی! ) .

پس در‌حالتی که در استفاده از این دو شک و تردید دارید ما این پلاگین را توصیه میکنیم .

آغاز فعالیت


برای استارت عمل ابتدا پلاگین را اخذ نموده و از بخش پلاگین های وب سایت خویش آن را نصب کنید . بعداز نصب این پلاگین در بخش پیشخوان وب سایت وردپرسی شما قسمتی با تیتر Pricing Tables برای ساخت جدول عکس العمل گرا در وردپرس ساخته شده است .


pricing table menu - جدول برخورد گرا در وردپرس

ساخت جدول نرخ‌گذاري نو


بعداز این که به بخش پیکربندی این پلاگین مراجعه کردید مطابق تصویر زیر می بایست بر روی مورد Add New کلیک فرمائید تا او‌لین جدول برخورد گرا در وردپرس برای پلن ارزش را ساخت فرمایید .


add new - جدول عکس العمل گرا در وردپرس


سپس برگه ای مطابق تصویر زیر را مشاهده میکنید .


plan1 - جدول برخورد گرا در وردپرس


برای این که تماما با قسمت های این کاغذ آشنا گردید پاره ای مختلف پیش می‌رویم .

ابتدا بر روی گوشه ای که در تصویر بالا نماد زده ایم یعنی Plan 1 کلیک فرمایید تا آن تب برای شما بسته شود .

حالا بایستی اعتنا داشته باشد که به اندازه هرچند عدد از جدول عکس العمل گرا در وردپرس که می‌خواهید تولید نمائید بایستی از این مثال پلن ها تولید فرمائید ( معمولا وب سایت های متفاوت ۳الی۴ جدول تولید می نمایند ) .


add another plan - جدول عکس العمل گرا در وردپرس


بطور پیش فرض Plan 1 ساخته شده است که خودتان آن را بستید . اکنون از بخش Add another plan میتوانید اگر چه عدد از این جداول را که می‌خواهید تولید نمائید ( اعتنا داشته باشید که حداکثر ۵ جدول می‌توانید تولید نمایید ) .


all plan - جدول عکس العمل گرا در وردپرس


مطابق تصویر بالا مثلا ما سه تا جدول تولید کردیم , هم اکنون هر Plan را گشوده نمایید ( با کلیک بر روی آن ) و پیکربندی ذی‌ربط برای هر Plan را ساخت فرمائید .

به عنوان مثال ما سایتی بر اساس ارائه ی خدمت هایمان داریم و میخواهیم برای خدمت های خودمان جدول عکس العمل گرا در وردپرس تولید کنیم , که برای مثال سه خدمت با ارزش های مختلف در پلن های طلایی , نقره ای و برنزی بصورت ماهانه با واحد پول تومان داریم .

ما سه پلن را فراهم کردیم که میتوانید Plan 1 را بصورت تصویر زیر ببینید .


gold plan - جدول برخورد گرا در وردپرس


ابتدا از نصیب بالا برای جدول خویش یک تیتر گزینش فرمایید .

Plan header


از نصیب Title و Subtitle یک تیتر وزیر تیتر برای جدول خویش گزینش نمائید .

از بخش های بعد از آن نیز که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید برای هر فیلد همانند مقادیری که قرار داده شده مقادیر خودتان را قرار دهید .

برای مثال


به عنوان مثال در‌صورتی‌که سرویستان فرصت دارد برای آن زمان مشخص فرمائید ( ماهانه/سالانه ) , انتخاب بها , توضیحات و یک آیکون برای جدول برخورد گرا در وردپرس گزینش نمایید که به عنوان مثال ما برای خدمت طلایی از یک تصویر نشان طلایی استفاده کرده ایم .


در انتهای همین نصیب نیز میتوانید با فعال کردن مورد ی Recommended plan این پلن را تحت عنوان پلن ویژه گزینش نمائید تا استایل آن با استایل جداول دیگر گوناگون باشد . که معمولا این فعالیت را برای پلن مالامال فروش انجام می دهند و ما نیز برای پلن نقره ای که برای مثال لبریز فروش ترین پلن است این مورد را فعال میکنیم .

Plan features


از فیلد سمت چپ این نصیب نیز می‌توانید خصوصیات آن پلن را لیست فرمائید و از نصیب سمت راست نیز می‌توانید از تگ های HTML داخل این نصیب استفاده نمائید که در‌حالتی که یه خرده اعتنا داشته باشید گفته است که شما اذن ی استفاده از تگ های img , a و strong را دارید .

Plan button


این نصیب نیز مرتبط با دکمه ی مرتبط با هر پلن میباشد که با کلیک بر روی آن برای مثال به ورقه ی فرآیند خرید منتقل می شویم . با Button link می‌توانید لینک و پیوند ورقه ای که با کلیک بر روی هر پلن میخواهید استفاده کننده به آن برگه منتقل شود را می دهید و با Button text نیز می‌توانید نوشته داخل دکمه را معلوم فرمایید .

Custom button instead


از این بخش نیز میتوانید کدهای خودتان را که می‌خواهید برای دکمه اعمال شود را بنویسید ( در‌صورتی‌که با کدهای HTML شناخت دارید ) .

Others


از نصیب انتها نیز می‌توانید کلاس css را برای استایل دهی فردی خودتان در فیلد وارد نمائید و رنگ مهم جدول عکس العمل گرا در وردپرس را معین نمایید .

که ما برای پلن های برنزی و طلایی رنگ قرمز‌رنگ و برای پلن نقره ای که پرفروش و آرم دار نیز بود نسبت به سایر رنگ سبز را در لحاظ گرفتیم .

پایان بخش Planها


بخش مرتبط با پیکربندی Planها تمام شد . درحال حاضر به ستون سمت چپ همین ورقه توجه فرمائید . ( سایدبار سمت چپ ) که پیکربندی کلی را مشاهده میکنید که به بررسی آن بخش نیز میپردازیم .

Setting


setting - جدول برخورد گرا در وردپرس


از بخش نخستین این نصیب بایستی واحد پول را گزینش فرمایید , درصورتی که می‌خواهید ریال انتخاب نمائید بایستی در Planهایتان مبلغ را بصورت عددی و با ریال بنویسید و چنانچه میخواهید تومان انتخاب فرمائید می بایست ارزش را در Planهایتان بصورت عددی و با تومان بنویسید و یا این که درصورتی که میخواهید در به عبارتی Planها واحد فردی سازی برای هر بخش بکار ببرید خوبتر است این نصیب را خالی بگذارید .

ولی ما زیرا برای تمامی پلن های بها را عددی و با تومان متن ایم , این نصیب را هم تومان قرار دادیم .

دکمه خرید


از نصیب بعدی نیز می‌توانید گزینش نمایید که زمانی بر روی دکمه ی خرید کلیک شد , لینک و پیوند در به عبارتی برگه گشوده شود و یا این که در کاغذ ی دیگری گشوده شود :


Open in current window : گشوده شدن در همین ورقه

Open in new window/tab : گشوده شدن در صفحه/تب تازه


در نصیب انتهای همین بخش نیز Adjust font sizes را مشاهده می‌کنید که با کلیک بر روی آن یک لیست منوی کشویی به بصورت تصویر زیر برایتان گشوده خواهد شد .


adjust font size - جدول برخورد گرا در وردپرس


این بخش کلیه چیز تهیه است و نیازی به ویرایش ندارد ولی در صورتی‌که واحدی که انتخاب می‌کنید در سایتتان دوچندان بزرگ نمایش داده شد آن را بصورت تصویر آسانسور روی Tiny قرار دهید ( به این دلیل که بعضا فونت ها سایز های مختلف تری نسبت به سایر دارا هستند ) .

Upgrade to PRO version


pro version - جدول عکس العمل گرا در وردپرس


این بخش نیز که تا قبل از این گفتیم برای بخش پرمیوم این پلاگین میباشند که همان گونه مشاهده میکنید تنها دو بخش تولتیپ ( نوشته های حبابی که با رفتن موشواره بر روی آنها نمایش داده می گردند ) و پباده سازی نو ( استایل جداول ) را طولانی تر خیس دارااست .


جدول عکس العمل گرا در وردپرس برای بها ها را به همین راحتی تولید کردید , حالا آن‌ها‌را ذخیره فرمائید و به بخش Pricing Tables پلاگین برگردید .


shortcode - جدول عکس العمل گرا در وردپرس


همانطور که می‌بینید جداول ذی‌ربط با عنوانی که برای آن در لحاظ گرفتیم بصورت بالا ذخیره گردیده اند .

shortcodes


از نصیب Shortcodeها نیز می‌توانید شورت کد جدول مورد نظرتان را که ساخت کردید , نسخه برداری نمایید و در برگه/نوشته ی تارنما خودتان وارد نمایید .


put code - جدول برخورد گرا در وردپرس


پس از ذخیره برگه/نوشته سود را در خروجی ملاحظه کنید .


result - جدول برخورد گرا در وردپرس


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :