X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
امین طیرانی پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶

داشتن وضعیت خوب در لیست موتورهای کاوش فعالیت سادگی نیست . کلید دستیابی بدین حالت ساخت مداوم بک لینک و پیوند برای سایت میباشد . در 
استراتژی بی آلایش برای این دستور به شما ارائه می‌شود : 
دستی بر مداد داشته باشید 
هر صنعت و یا این که فن ای که شما در آن مورد کار دارید , می بایست دربارهء آن زمینه علم و اطلاعاتی بیشتر از حد معمول داشته باشید . دستی به مداد بگیرید ( یا این که انگشتی به کیبورد بزنید! ) و مقاله‌ها کوتاه و آموزنده ( 500تا300 واژه و کلمه ) با انگیزه تجدید لحاظ بر بازار عمل خویش بنویسید . میتوانید این مقاله ها را از روش سندیکای دایرکتوری مقاله‌ها و یا این که ناشران در اینترنت سایتهای دارای اعتبار و با رتبهء بالا منتشر نمائید . نشر مقاله‌ها در هر دوی این مکان ها مسلماً فیض بهتری خواهد داشت . زمانی که مقاله شما منتشر شود به شما امتیاز ارائه بک لینک و پیوند بدون پول داده خواهد شد . پس همین هم اکنون آغاز کنید! 

ارتباطات 
کشف حوزه های اجتماعی bookmarking و پیوند دریافت کردن از آن ها مثل بخش اعظمی از شبکه‌های‌اجتماعی دیگر قابلیت و امکان پذیر می‌باشد . پتانسیل رابطه لینکها در اینگونه شبکه های مردمی به طور انفجاری و فراوان بالا می‌باشد . بدین ترتیب بر روی ارائه توصیه دلخواه و ارزشمند برای افزایش رابطه با شبکه‌های‌اجتماعی ( به طور بدون‌پول و دارای فایده ) بیشتر عمل فرمائید . 

دسترسی به تالارهای مصاحبه 
با نام نویسی و شرکت کردن فعال در تالارهای گفتمان که مربوط به حرفهء شما می‌باشد , به‌سرعت حاذق به ساخت بک پیوند هایی برای تارنما خویش با استفاده از قرار دادن فایلها در‌این سالن ها که به واقع امضای شما میباشد , خواهید شد . ( به شرطی که‌این تالارهای رای زنی اذن قراردادن فایلها و لینکها را درمکان متبوع به شما بدهند ) در حالیکه ( میزان سئوی ( این لینکها قابل دعوا هست , با این وجود میتوانید از مزایای تبلیغات در آن و یادگیری چیزهایی اگر چه کوچک برخوردار گردید . اگرچه گهگاه کلمهء ( هشدار ( را مشاهده میکنید - ولی صرفاً‌ به دلیل یک‌سری حیث ( کامنت ) بی مورد , این سالن ها را اسپم نکرده و به عمل با این انجمن ها و اخذ بک پیوند برای تارنما خویش ادامه دهید - نتیجهء آن به‌سرعت به خویش شما گشوده خواهد گشت . 

بررسی بعضی وب لاگ ها 
اظهار لحاظ برای بلاگ ها , یکی‌از همگانی ترین تکنیکهای ساخت و اخذ بک لینک و پیوند در جامعهء‌ با صرفه سازی هست . شما به راحتی میتوانید از بعضا بلاگ های مرسوم برای رشته و تارنما استفاده نموده و نظرها آفریننده و مطلوب خویش را همراه با لینک و پیوند تارنما خویش برای آنان ارسال فرمائید . مطمئن گردید که بلاگ از مدل dofollow ( ( بوده و دسته nofollow ( ( آن برای شما با فایده نخواهد بود . 

تمایز یا این که نابودی 
این عبارت کلاسیک تجاری , از نگاه مضمون‌ در دعوا ساخت لینک و پیوند مقداری مختلف میباشد . مدام هنگام ساخت بک پیوند ها ( که احتمالا از هر روشی برای ساخت آن استفاده کرده باشید ) , برای داشتن تراز معینی عملکرد فرمایید از متنهای anchor متمایزی در سراسر صفحه های اینترنت خویش استفاده کنید . داشتن لینکهای یکسان و نوشته anchor در همه صفحه ها وبسایت احتمال بالا رفتن تراز وبسایت شما در لیست موتورهای کاوش را ارتقاء خواهد اعطا کرد . 

مهمتر از تمامی , تعهد به لینکها 
شایسته ترین راهکار در ساخت بک پیوند ها مشاجره مفصلی دارااست ; ثبات و تعهد تعداد لینکهای متبوع خویش برای لینک و پیوند به طور ماهیانه را تهیه و تنظیم و معلوم فرمائید , و دستیابی به آن انگیزه را به طور ماهیانه به وقوع پیوستن داد . در باب شکستهای کوچک بردبار باشید - فیض طاقت فرسا کوشی شما , مثل پاداش به خویش شما گشوده خواهد گشت .

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :