X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
امین طیرانی سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶
سلام دوستان خوب ;
تمامی ما نیتی از ساخت یک وب سایت داریم و در غایت قصد همگی ما ایجاد محتوا و وارد کردن داده ها است . شما میدانید برای وارد کردن یک متن چه فضایی از مقر داده گرفته می شود؟
این سوال سبب ساز می‌شود از همین جا باصرفه سازی را آغاز کنید! شما می‌توانید با انجام عملیات فشرده سازی قابلیت ارتقا سرعت وردپرس را آماده فرمایید .

برای این که بتوانید باصرفه سازی و ارتقا سرعت وردپرس را از به عبارتی اولِ عمل سایت خویش انجام دهید بایستی عملیات فشرده سازی پوشه ها را هم انجام دهید . این عملیات را می‌توانید با امداد پلاگین Check and enable GZIP compression انجام دهید . یک پلاگین دوچندان معمولی و در عین حالا کاربردی است .
نصب و فعال سازی پلاگین

برای نصب و فعال سازی پلاگین می‌توانید از بخش اضافه کردن مبادرت فرمایید و پلاگین را فعال فرمایید . بعد از راه اندازی پلاگین از نصیب ابزارها می‌توانید مورد GZIP compression را ملاحظه کنید که مرتبط با پلاگین است .

درین نصیب تنظیماتی نیست غیر از این که به شما می گوید پلاگین فشرده سازی فعال شده و چقدر از محتوا و فولدر های شما نیاز به فشرده سازی دارا هستند .

بدین صورت شما می‌توانید به میزان قابل توجهی قابلیت و امکان ارتقاء سرعت وردپرس را مهیا نمایید و با فشرده سازی فولدر هایی که به طور نابه جا فضای متعددی را در مقر داده یا این که هاست اشغال می نمایند کم فرمائید . این خویش یک رویکرد اصولی در با صرفه سازی تارنما وردپرس به حساب می‌آید و در کنار فاکتورهای دیگر باصرفه سازی دارای اهمیت است . پس آن را دور از شوخی بگیرید و استفاده کنید!

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :