X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
امین طیرانی يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
رازهای نویسندگان ماهر سئو 
برای افرادی که کارشون رئیس رسانه های اجتماعی و سرویس ها آنلاین می‌باشد , بلاگ های سئو و مقاله‌ها زیاد اهمیت دارااست . در موسسات ایجاد محتوا , ما هر هفته چیزی حدود 40 مقاله ی سئو , برای مشتریان می نوشتیم . و خب هر کدوم
مقاله‌ها به ترافیک اینترنت سایتهای آنان یاری می‌کرد . در شرایطی که محتوای تازه را به طور منظم بر روی وب سایت خویش ارسال فرمائید , می‌توانید به راحتی مارک خویش را به مشتریان و یوزرها معرفی فرمایید . در واقع این راحتترین فعالیت برای جذب مشتری ست . 

خب ولی شما نمی توانید یک‌سری لغت ها را روی نیز سوار نمایید و بر روی ورقه قرار دهید , و آن گاه توقع داشته باشید که یوزرها به وبسایت شما آمده و ترافیک وبسایت را بالا ببرند . مقاله نویسان ماهر در مورد سئو , می‌دانند که صرفا در یک صورت میتوانند مشتریان را جذب نمایند . و آن فقط , نوشتن به طور صحیح و درست است . 

اینجا اینجانب می‌خواهم 7 رمز نویسندگان ماهر در مورد سئو را بیان‌کنم : 

1 . عبارات اصلی خویش را مشخص و معلوم فرمائید . 
در صورتیکه میخواهید که محتوایی را در تارنما خودتون قراردهید , می بایست بدونید که آیا به هیچ عنوان گوگل به مقاله ی شما دقت می نماید یا این که خیر . ابتدا عبارات و لغات اصلی را که توسط ی مردمان سرچ می گردد را پیدا نمائید , و یک ورقه ی گسترده بسازید . به تعداد دفعاتی که از لغت ها اساسی استفاده می‌کنید , اعتنا داشته باشید . 

2 . از عبارات حساس استفاده نمائید . 
استفاده 2 - 3 % از عبارات حیاتی در کل برگه , ابدا کفاف نمیدهد . لغت ها با اهمیت را در تایتل مقاله یا این که وب لاگ خویش قرار دهید . همینطور یکی دیگر از جاهایی که بایستی از این لغت ها استفاده فرمائید , در او‌لین و پایانی جمله است . با انجام این فعالیت , عبارات اصلی در برنامه های موتور کاوش و همینطور در قبال چشمان خوا‌نندگان , باقی خواهد ماند . به یاد داشته باشید که مردمان با استفاده از موتورهای کاوش , در پی عبارت خاصی می گردند . آن ها می‌خواهند داده ها خودشون را در باب مسائل ی خاصی بالا ببرند . به این ترتیب منطقی ست که چیزی رو به آن ها بدهید که حقیقتا درپی آن می باشند . در‌این‌صورت شما کلیک های متعددی را اخذ خواهید کرد . 

3 . راجع‌به چیزی بنویسید که مردمان به آن اهمیت بدهند . 
هیچ کسی اطلاعاتی که شما درخصوص عمل و رشته ی خویش دارید , ندارد . پس بدین ترتیب چه نصایح یا این که نکاتی را می‌خواهید با سایر بین بگذارید؟ دستکم میتوانید خبر ها مرتبط با فعالیت خویش را انتشار دهید . در صورتی مطمئن نیستید , به لیست لغت ها و کلمات اصلی خودتون نگاه فرمائید و ملاحظه کنید که به چه طریقی می‌توانید از آنان استفاده نمایید . به هیچ عنوان از این‌که با یک کارشناس مذاکره نمائید , نترسید . ( در حالتی که شما از آن‌ها نقل عهد نمایید و تخصص آن ها را در پستی که گذارده اید , مطرح نمائید , آنان احتمال دارد محتوای تارنما شما‌را از روش شبکه های اجتماعی فردی خودشان پخش می نمایند . بدین روش شما می‌توانید رابطه وب سایت تون را ارتقا دهید ) 

4 . آن را به میزان ی کافی بلند بنویسید که به دیده بیاید . 
خب ولی یک محتوای نو 100 واژه و کلمه ای خوب تر از هیچی ست . ولی هنوز موتورهای کاوش , وب لاگ ها و مقاله ها اضافه را ترجیح می دهند . همت نمائید مقاله‌ها شما دست کم 300 واژه داشته باشند , البته در حالتی که می‌توانید آن را به 500 واژه یا این که چه بسا بیشتر نیز توسعه و گسترش بدهید . پژوهش ها متعددی نشان می‌دهد که موتورهای کاوش به مقاله ها 2000 واژه و کلمه ای رغبت دارا‌هستند . 

5 . نوشتن محتوا را در وبسایت خویش با صرفه سازی نمائید . 
در شرایطی‌که برای پلت فرم وبلاگتون , از وردپرس استفاده می‌کنید , تعداد متعددی ابزار PR در پلاگین ها موجود است , که شما می‌توانید از آنان سود بگیرید . در کمپانی ایجاد محتوا , ما از YoastوShareaholicاستفاده می کردیم . 

6 . حتما مقاله ی خویش را بازنویسی فرمایید . 
صرفا تفاوت یک مقاله نویس ماهر با معمولی , همین بازنویسی کردن است . یک تالیف کننده ی ماهر بایستی بتواند که خویش را اصلاح نماید . برنامه هایی مانند OpenOffice , Google Docs , و Microsoft Word این فعالیت را سهل وآسان کرده اند , حتما زمانی که تایپ می‌کنید متوجه ی خطوط منحنی و مارپیچ با رنگهای سبز و قرمز‌رنگ شده اید , که زمانی اشتباهی تایپ میکنید به شما اخطار می دهند . از موادتشکیل دهنده زیبایی شناسی در پاراگراف بندی و ظواهر نوشته خویش استفاده نمایید . به عنوان مثال مقدار ی پاراگراف ها متناسب باشند . از پاراگراف های خیلی طولانی به شدت بپرهیزید . 

7 . یک ماشین کرایه ای آنلاین PR خودگردان گردید . 
هنگامی که یک مقاله ی تازه می نویسید و پست میکنید , فعالیت را نیمه انجام دادید . نهایی گام در نوشتن مقاله های اینترنت این می باشد که مانند یک ماشین کرایه ای ارتباط ها همگانی کار نمائید _ یعنی به همگی محتوای خویش لینک و پیوند دهید . در بلاگ ها حیث دهید و سپس به تارنما خودتون لینک و پیوند دهید .

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :