X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
امین طیرانی چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶

خرید گیفت کارت

کارت اپل یا این که گیفت کارت آیتونز iTunes گیفت کارت آیتونز همان طور که از نام آن مشخص می‌باشد به معنای “کارت هدیه کمپانی اپل” که از این اعتبار مجازی برای هدیه دادن یا به کار گیری شخصی در فروشگاه گران قدر اپل استفاده می شود . (خاطرنشان می کنیم که iTunes وسیع ترین مقر موسیقی آنلاین می باشد) . 


آیتونز iTunes قابل انعطاف افزار شرکت اپل Apple جهت انتقال اطلاعات فی مابین دستگاه هایش (گوشی های آیفون، تبلت iPAD و یا این که ترانه پلیر iPod) به کامپیوتر فردی ارائه کرده می باشد . همینطور این نرم افزار برای خرید اپلیکیشن App، بازی، موسیقی، فیلم و کتاب یا این که تماشای فیلم و آوا زمینه استعمال قرار می گیرد . بصورت کلی به کارت های هدیه، گیفت کارت itunes نیز گفته می شود . برای به کارگیری از گیفت کارت اپل ایفون ، کاربران هیچ محدودیتی نخواهند داشت و در هفت روز هفته می توانند به خرید از فروشگاه تعالی اپل (iTunes Store یا App Store) بپردازند و یا به مقدار مسئله نیاز خویش از اعتبار گیفت کارت اپل خویش به کار گیری نمایند و در آینده از اعتبار باقی مانده آن به کار گیری نمایند . براین اساس گیفت کارت ایفون هیچگونه مورخ انقضایی نداشته و قابلیت نقل و انتقال اعتبار شما در گیفت کارت وجود ندارد . 


تمامی کسانی که صاحب و مالک یک عدد از دستگاه های شرکت اپل را می‌باشند برای استعمال از خدمت های رایگان، غیر مجانی و ویژه اپل بایستی با ایجاد اپل ایدی اپل آشنا باشید یا این که با خرید اپل ای دی به AppStore وارد گردید (sign-in)، بعد با خرید یکی از گیفت کارت های فوق، و با فراگیری شارژ حساب اپل ایدی که آموزش آن جانور می باشد نسبت به شارژ اپل ای دی خویش اقدام فرمائید و از خدمت ها به کارگیری فرمایید . یک عدد از این خدمت ها شارژ ایکلود iCloud می باشد که در پایین بصورت مفصل در زمینه آن حرف شده می باشد . 


برای خرید قابل انعطاف افزار اپل هم پس از خرید گیفت کارت اپل و شارژ Apple ID خود از شیوه گوشی یا این که قابل انعطاف افزار ایتونز استور وارد اکانت اپل خویش گردید و با دقت به نیاز خویش قابل انعطاف افزار های رایگان Free یا این که تجاری غیر بدون‌پول را اخذ و نصب فرمایید . قابل فکر ترین نکته نیز برای درایت شما دوستان این میباشد که بدانید اپل در قبال فروش نرم افزار هایش بعضا TAX یا این که مالیات از شما کسر خواهد کرد که این عدد در حدود 1 تا 5 سنت یا عمده می باشد که بایستی به آن توجه داشته باشید . 


خدمت 

اپل کلود iCloud 

علاوه بر این با به کار گیری از گیفت کارت Apple شما کار کشته به خرید پلن های موسیقی نامحدود و همینطور خرید فضای آی کلود iCloud – فضای ابری کمپانی اپل – می باشید . شرکت اپل به همگی iDevice داران فضای 5 گیگابایتی ابری رایگان داده است که در صورت نیاز، یوزرها می توانند به پلن های حجمی 50گیگابایتی، 200 گیگابایتی، 1 ترابایتی و 2 ترابایتی ارتقاء دهند . آی کلود را می توان با گیفت کارت اپل به قیمت های 99 سنت، 2 .99 دلار، 9 .99 دلار و 19 .99 دلار برای حجم های ذکر گردیده تهیه نمود . آموزش Upgrade فضای iCloud را در سایت می توانید مشاهده نمائید . در نظر داشته باشید که با شارژ اکانت اپل ای دی می بضاعت از همه سرویس های تجاری شرکت اپل به کارگیری نمود . 


خدمت 

اپل موزیک Apple Music کمپانی اپل دارنده مطرح ترین مقر داده موسیقی عالم که دارای جور بندی های تر و تمیز گردیده از همه هنرمندان تعالی و کوچک، گالری ها و تک آهنگ های آن ها می باشد . با ارائه گیفت کارت اپل ترانه شما توانمند به دسترسی نامحدود به این مقر موسیقی تمامی جانبه می باشید . امکان ذخیره و تولید Playlist ها و پادکست ها بصورت بی وقفه از اپل آهنگ لذت ببرید . خرید حساب اپل نوا نیز در تولیدها گیفت کارت 98 برای آمریکا، انگلیس و کانادا فراهم گردیده میباشد . راه و روش اندازی و فعال سازی اپل موزیک خیلی معمولی می‌باشد . گیفت کارت را Redeem نمائید و Apple Music را اجرا نمایید . 

به دنیای موسیقی نامحدود خوش آمدید! 

اپل 

استور AppStore اپ استور AppStore مالامال از نرم افزارهای مجانی و غیر‌رایگان می باشد که قضیه به کارگیری آن ها از بازی خردسال ها و نرم افزار های مختلف مهندسی و مشغول کننده گرفته تا پخش آوا آنلاین و یا خرید حساب نرم افزار UpToDate جهت دسترسی پزشکان به وسیع ترین مقر طبی عالم ! (شارژ حساب اپل پیش از اخذ نرم افزار های تجاری فراموش نشود) . گیفت کارت های اپل جانور در وبسایت کلیه گیفت کارت های اپ استور می باشند . 

دکان گیفت کارت 98 مفتخر هست که به یک عدد از معتبر ترین مراکز فروش گیفت کارت آیتونز اپل / آیتونز کارت / خرید جم برای اپل تبدیل شده می‌باشد . 


جهت خرید نرم افزار های اپل علی الخصوص تولیدات گرانقیمت جای نگرانی نیست! چشم شده که اپل استور بصورت زمان ای تخفیفات تا راز حد 90% برای تولیدات دکان اپل در نظر می گیرد . قابل انعطاف افزارهای دوستداشتنی خویش را در Wishlist یا Favorite خود ثبت نمائید . 


یک عدد از مهمترین نکات در خرید برای آن نوع از مشتریان با اهمیت به بها که گیفت کارت ارزان تهیه و تنظیم می نمایند حتما نسبت به پشتیبانی و رهگیری گیفت کارت ها پیش از خرید اعتماد بی نقص کسب کنند . 


پس از خرید گیفت کارت ایتونز اپل خویش از گیفت 98 و اخذ کد خود، شما باید از این کد برای Redeem یا شارژ اپل آیدی بوسیله گیفت کارت خویش به کار گیری فرمائید . 


شایان ذکر هست که همه آموزش های مورد نیاز در وبلاگ مغازه گیفت کارت 98 جان دار می باشد . برای خرید گیفت کارت اپل ارزان نیز می توانید در رسانه اجتماعی گیفت 98 عضو شده تا پس از اعلام تخفیفات زمان ای و دریافت کوپن تخفیف بتوانید از هدایای گیفت 98 استعمال نمایید . 


در رخ نیاز به گیفت کارت اپل انگلیس UK یا گیفت کارت اپل کانادا CA، با ارزش ارزان در وبسایت آماده فروش و تحویل آنی می باشد . 

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :