X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
امین طیرانی يکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶

طراحی سایت در مشهد

در عصر حاضر , عمل های آنلاین , یک عنصر با اهمیت برای ساخت یک مقر کاری اثرگذار میباشند . یک مقر دیجیتال مثبت میتواند سبب به حمایت از اسم تجاری شود , پس واجب است انتظارات یوزرها از طرز عملکردسایت را برآورده فرمایید و صفحه های تارنما با سرعت دلخواه بارگیری شوند . کندی وبسایت سبب ساز می شودکاربران به میزان کمترازسایت استقبال نمایند .بهینه سازی سایت

به علاوه این‌که , سرعت ورقه هم بر جستجوگرها تاثیر میگذارد . گوگل الگوریتم درجه بندی صفحه های خویش را در حیث میگیرد و اینجاست که یکبار بارگیری نماید متضرر می‌شود , کندی تارنما می‌تواند به مرتبه بندی SEO زخم برساند . پس بایستی در پیشرفت در عملکرد وردپرس عملکرد نمایید .

پیشرفت در عملکرد وردپرس


برای امداد به شما شایسته ترین تجربه ممکن را ارائه می‌دهیم ( که مطلقا به بهبود SEO شما یاری می نماید ) , ما لیستی از نکات را برای امداد به پیشرفت در عملکرد وردپرس همراه با بررسی همگی عوامل مفید در سرعت بخشیدن به تارنما مهیا کرده ایم . این‌که آیا میزان صفحه های , افزونه های بلااستفاده , تم ها یا این که بقیه مورد ها به چه میزان در کندی وبسایت تاثیردارند؟ برای ارشادوراهنمایی های اثر گذار و یاری به ارتقاء سرعت صفحه های و افزایش عملکرد کلی وب سایت خویش , بایستی نکاتی را رعایت و تنظیماتی را اعمال فرمائید .


optimize - پیشرفت در عملکرد وردپرس

۱٫ آزمایش تشخیص سرعت وب سایت


همانگونه که قبلادرمقاله ها اشاره کردیم آزمایش سرعت طرحی کاربردی است که معلوم می کند سرعت بار گذاری در چه حد است و چه چیزی ادله کندی وب سایت هست و بعداز آن با تکنولوژی های خاص خویش راهکارهایی را ارائه میدهد . مورد ها متعددی برای تشخیص سرعت وبسایت موجود هست و اصول فعالیت تمامی آن ها به این دسته است که :


بعداز وارد کردن ایمیل وبسایت شما , یک تجزیه و ارزیابی سفارشی در باب بار گذاری وبسایت و پیشنهادات خاص برای پیشرفت در عملکرد وردپرس برای شما ارسال خواهد شد .

نظیر پیج آزمایش سرعت WP Engine که بعداز واردکردن ادرس وبسایت , مبادرت به بررسی کرده و پکیجی دربرگیرنده استراتژی‌ها و پیشنهاد های عملی برای سرعت بخشیدن به تارنما را ارائه می‌دهد .


speed site - افزایش عملکرد وردپرس


چه بسا می‌توانید آزمایش های عصر ای و تکراری را دربازه هنگامی خاص انجام دهید و بعد از ساخت تغییرات سرعت تارنما را مرتبا ارزیابی نمایید . ( نظیر اضافه کردن یک پلاگین تازه )

۲٫ تهیه CDN ( Content Delivery Network )


محتوای شما بایستی سوای دقت به مکان استفاده کننده , سریعا تحویل داده شود . بعضی وقتها این دستور قابلیت و امکان پذیر نیست , یعنی شاید که تارنما فاقد زیرساخت های کافی و مرکزها داده در بقیه نقاط دنیا باشد . مسافت می‌تواند به معنای تأخیر در تحویل محتوا باشد , که در آن یک کانال تحویل محتوا ( CDN ) موءثر خواهد بود .


CDN - افزایش عملکرد وردپرس


یک CDN سبب ساز با گاز بخشیدن برای بار گذاری صفحه ها و پیشرفت در عملکرد وردپرس می‌شود , چون هنگام تنظیمات , وبسایت شما از یک سرور با صرفه سازی شده با نزدیکترین مسافت به بازدید کننده وبسایت شما استفاده خواهد کرد .


راءس اطلاعات محتوا و فولدر های استاتیک را ذخیره می نماید و بعد از آن آنان را مبتنی بر مکان خویش به یوزرها ارسال می نماید . این فرمان موجب کاهش درخواست های HTTP فرنگی می گردد , چون محتوای استاتیک مهیا و در عوض درخواست ها HTTP ارسال می گردد .


گزینش CDN بستگی به ذوق و نیازهای وبسایت شما دارااست . بعضی از سلوشن های وردپرس مثلMaxCDN , Cloudflare یا این که CacheFly یا این که W3 Total Cache و…هستند . ( WP Engine ’ s MaxCDN را می توان از روش پورتال استفاده کننده تنظیمات کرد . )

۳٫ برگه بندی نظر ها


چنانچه بازدید کنندگان شما تعداد متعددی بینش ثبت نمایند , این دستور میتواند سبب ساز به کندی کاغذ شود . تقسیم و کاغذ بندی نظریات , ایده خیر است که زمان واجب برای لود را کم کند .

برای پیکربندی بینش , به آسانی به نصیب پیکربندی >> اعلام کرد و گوها بروید و آن گاه تعداد دیدگاهی را که میخواهید در هر مانیتور یابد گزینش فرمائید . این فعالیت موجب بهبود مصرف خاطر و ارتقاء سرعت لود پست ها و صفحه های با دیدگاهای بالا میگردد و در فیض در پیشرفت در عملکرد وردپرس مفید است .


بینش - پیشرفت در عملکرد وردپرس

۴٫ حذف مورد ها استفاده نشده و غیر کاربردی دربرگیرنده Media / Plugins / Themes و . .


در حین زمان به غیر از افرادی که با شیوه معاش مینیمالیستی کنار میایند , , همگی ما تصمیم به انباشته شدن را داریم . این وسایل غیر حتمی و بلا استفاده می بایست مرتبا دورریخته شوند . همین فرمان را برای تارنما هم می بایست در نظرگرفت .

حذف پلاگین ها و تم های استفاده نشده


خیر صرفا افزونه ها و تم های استفاده نشده زخم پذیری های امنیتی را ارتقا میدهند , بلکه میتوانند از تلاش وبسایت WordPress هم بکاهند .


برای از بین بردن این سردرگمی و پیچیدگی ها , به آسانی معین فرمائید که کدام تم وپلاگین حتمی وقابل استفاده است وسایرین را دوربریزید! یا این که این که مورد ها بلااستفاده راغیرفعال فرمایید تا دستکم دور و اطراف برای بارگیری کدهای مورد نیازسایت آزادتر باشد .

حذف رسانه های استفاده نشده


می‌توانید برای افزایش عملکرد وردپرس از یک پلاگین مثل Media Cleaner و برای از بین بردن رسانه های غیرکاربردی استفاده نمائید یا این که این فعالیت را به طور دستی انجام دهید . یعنی به طور دستی رسانه های غیرکاربردی و بلا استفاده را حذف نمائید , در وردپرس به نصیب رسانه ها » کتابخانه مراجعه‌نمایید و در کشوی بالای برگه روی آیتم ی ضمیمه نشده کلیک نمایید و دکمه صافی را بزنید . آن‌گاه تمام فولدر های رسانه ای که در وب سایت شما استفاده نمی‌شود را مشاهده میکنید . شما می‌توانید آن فولدر ها را برای ول کردن فضای خویش حذف فرمایید .


media - پیشرفت در عملکرد وردپرس

۵٫ حقیر کردن کدهای CSS , HTML , جاوا اسکریپت


بعضا پلاگین ها با بده بستان و پشتیبانی تارنما شما‌را با صرفه می‌نمایند چیزی مشابه یک اتومبیل لاغرکننده! این روش با کاهش حجم فولدر های , HTMLJavaScript و CSS و با حذف موردها غیر واجب مثل فضاهای خاص , خطوط نادرست و نظرها عمل می نماید . در فیض اطراف آزاد خیس و میزان داده های بیشتر کاسته شده تا پوشه ها سریعتر اجرا و صفحه های اینترنت شما سریعتر بارگیری شوند و در سود سبب به افزایش عملکرد وردپرس شود .


files - پیشرفت در عملکرد وردپرس


چند پلاگین با انگیزه با صرفه سازی برای کاهش کد موجود است . Autoptimize یکی‌از شایسته ترین پلاگین های های بدون پول برای این عمل است . همینطور میتوانید پلاگین پرمیوم WP Rocket را آزمون نمایید که به پیشرفت در عملکرد وردپرس یاری شایانی می نماید . CSS Compressor یکی دیگر از مورد های عالی است که کدهای CSS را مختصرسازی و بی آلایش می‌کند .

۶٫ پاک کردن مقر داده


در شرایطی‌که داده های مقر داده فارغ از بررسی رها شوند درطول زمان داده ها انباشته و برهم ریخته می شوند برای پر سرعت نظافت کردن , و هنگامی که می‌خواهید تمام جداول جانور مرتبط با پلاگین های حذف شده و بقیه داده های متروک را تمیز فرمایید , می‌توانید به طور دستی از روش phpMyAdmin مبادرت فرمائید , البته در صورتی‌که شناخت کافی با این نصیب نداشته باشید احتمال دارد برایتان پاره ای پیچیده باشد .


در صورتیکه شناخت کافی ندارید , میتوانیدبا نصب افزونه WP - Sweep و Advanced Database Cleaner به طور مطمئن و امن خیس مقر داده خویش را جارو کرده و از شر چیزهایی مثل بررسی های کهن , نظرها اسپم , کوئری های مزاحم MySQL و غیره خلاص گردید .

۷٫ ارتقا به پی اچ پی ۷


تبدیل سوئیچ از PHP 5 به PHP 7 می‌تواند تاثیر متعددی بر سرعت وبسایت داشته باشد . در واقع , پی اچ پی ۷ میتواند بازدیدی باسرعت ۲ یا این که ۳ برابر از PHP 5 . 5 انجام دهد و سبب ساز بهبود ۳۰ الی ۵۰ درصد در مصرف خاطر شود .


همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید مقایسه سوئیچ های گوناگون و تاثیر آن برسرعت بارگیری دوچندان مشهوداست :


پی اچ پی 7 - پیشرفت در عملکرد وردپرس


گذشته از تولید سوئیچ , به‌این نکته اعتنا نمایید که پی اچ پی ۷ سازگار نیست و هنگامی که ارتقاء دادید دیگر نمیتوانید به سیستم های دیرین بازگردید . به همین بهانه سفارش میشود ابتدا پیشین از ارتقادادن با استفاده از پلاگین PHP Compatibility Checker ( تشخیص سازش ( PHP , وبسایت خویش را برای تشخیص سازش یا این که عدم سازش با هر تم یا این که هر افزونه آزمایش نمایید . بعد از آن درصورت سازش عملیات ارتقای php را برای پیشرفت در عملکرد وردپرس انجام دهید .

۸٫ با صرفه سازی تصاویر


تصاویر عنصر مهمی برای اثبات نگه داشتن بازدید کنندگان تارنما می باشند . به این ترتیب تارنما شما شاید دارنده تعداد متعددی از تصاویر قشنگ باشد , پس خوب تر است این تصاویر را جهت بار گذاری سرعت بالا صفحه های با صرفه سازی نمائید . تصاویر زمانی که مستقیما به تارنما شما آپلود میگردند , دربردارنده ابر داده هایی میباشند که فضای غیر واجب را مصرف می نمایند . فولدر های بیشتراز حدبزرگ میتوانند پهنای باند را بگیرند و سبب کاهش سرعت برگه در طول بارگیری میگردند .


image - پیشرفت در عملکرد وردپرس

به گونه ای که در مقاله های قبل در همیار وردپرس به با صرفه سازی تصاویراشاره کردیم یک افزونه مثل Smush Image Compression and Optimization یا این که ShortPixel Image Optimization یاسایرپلاگین های با صرفه سازتصویر , درحین آپلود به طور خودکار بررسی هایی انجام میدهند و تصاویر را از داده های غیر حتمی تهی می کنند ( فارغ از افت کیفیت تصویر ) . بااین عمل تصویربهینه سازی شده و در فرآیند کاهش فضای مصرفی یاد موءثر خواهدبود .


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :