X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
معرفی مطالب جالب با لینک منبع
امین طیرانی پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶

کیف اداری

زیاد سخت نگیرید . لازم نیست انتخاب یک کیف چرم دوشی اسپرت برای آقایان فعالیت پیچیده ای باشد . در اینجا به مواردی اشاره می‌کنیم که هنگام انتخاب چنین کیفی برای خودتان یا این که برای یک آقا می بایست در نظر داشته باشید کیف دوشی

چگونگی درست کردن کیف کیفیت آن را نشان می‌دهد . کیفیت محصول یکی از اولین مواردی است که بایستی با دقت مورد توجه قرار دهید , چون به شما کمک می نماید تا متوجه گردید کیفتان چه بازه زمانی دوام خواهد آورد . کیف های چرم دوشی اسپرتی که به طور انبوه ساخت میگردند , هر چقدر هم که برای آنان هزینه کرده باشید , برهه زمانی زیادی دوام نخواهند آورد . منظور از روش ها و اشکال چرمی که برای ساخت انبوه این نوع کیف ها استفاده میگردند آن است که رضایت مشتریان را برای کوتاه مدت برآورده نماید . اصلا مهم نیست که چقدر امکان دارد یک کیف چرم دوشی اسپرت عالی و خوب به لحاظ رسد , این کیف برای استفادۀ طولانی بازه زمانی درست نشده است . یک کیف چرم دوشی اسپرت قادر است چندین سال دوام بیاورد , چه بسا به میزان ای که آن را به فرزند خویش بدهید , ولی می بایست کیفی را بیابید که یک استاد کار چرم با استفاده از روش های سنتی این صنعت آن را درست نموده باشد . شما می‌توانید مطمئن باشید که چنین کیفی با دست و با استفاده ازابزارهای سنتی مثل درفش , دستگاه دوخت چرم , شیارزن چرم , سمبه و غیره درست می گردد . شما می بایست بگردید و جایی را پیدا کنید که کیف های چرم دست دوز میفروشند . به جستجویتان ادامه دهید , زیرا هنوز هم این مدل مکان ها وجود دارند . وب سایت هایی نیز در اینترنت یافت می‌شوند که کیف های چرم دست دوز میفروشند .

 

هر مدل چرمی با کیفیت و ظاهر خاص خودش میتواند چشمگیر و خوشگل باشد , اما این هم بستگی به فردی دارد که میخواهد به شما یک کیف چرم دوشی اسپرت مردانه بفروشد . کیف هایی را می توان یافت که با چرم های دیدنی و تعجب آور ای مثل چرم کروکودیل و دیگر خزندگان ساخته شده اند , ولی شایع ترین اشکال چرم , چرم گوساله و گاو و شتر میباشند . مارکی را پیدا کنید که مطمئن می باشید کیف دوشی اسپرت مردانه را با چرم طبیعی درست می نماید . آنچه که سبب ساز ویژگی ویژۀ چنین کیف هایی می‌شود عیوب کم اهمیت و ناچیز سطح چرم است . این عیوب سبب ساز می گردند که به مرور با استفاده از کیف , چرم تیره تر شده و زیبایی کیف با کهنه شدن کماکان حفط شود . احتمال دارد چرم دوباره ساخته ( از ترکیب کردن الیاف چرم با مواد دیگر به دست می‌آید ) یا این که تولیدات کوچکی که با خرده های چرم درست می‌شوند , هنوز نیز چرم باشند , ولی دوام زیادی ندارند , زمانی که کهنه می گردند به زیبایی چرم طبیعی باقی نمی مانند , و بدین ترتیب می بایست از خریدن آن ها اجتناب کرد . اطمینان حاصل نمائید که کیف را از جایی می‌خرید که آن را با چرم واقعی درست نموده باشد , زیرا تعداد جاهایی که چرم مصنوعی را به جای چرم ارگانیک میفروشند در حال افزایش است . توجه داشته باشید تا محصولی که گزینش می‌کنید صرفا از چرم گوساله یا این که گاو یا شتر باشد .

چگونگی گزینش یک کیف چرم دوشی اسپرت

انتخاب مدل دلخواه کیف چرمی مهم است , زیرا در شرایطی‌که مطابق کاربرد مورد نظرتان نباشد , احتمالاً زیاد از آن استفاده نخواهید کرد . چنانچه به شیوۀ زندگی خویش و کیف هایی که قبلاً استفاده نموده اید , فکر کنید , به شما کمک خواهد کرد تا روش صحیحی را برای خریدتان در پیش بگیرید . دسته کیفی را در نظر بگیرید که مطلوب چنین شیوۀ زندگی باشد . آیا یادتان میماند که از کیف چرم دوشی اسپرت خویش نگهداری کرده و آن را مرتب پاک کنید؟ همان گونه که شما به تمیز کاری و بهداشت فردی نیاز دارید , یک کیف چرم دوشی اسپرت نیز به همین اندازه توجه لازم دارد . چرم با گذشت زمان بهتر می‌شود و می بایست خوب به آن توجه کرد و از آن محافظت نمود . مثلا , شما بایستی به منظور حفاظت از چرم از موادی مثل واکس ها , لوسیون ها و یا این که روغن ها به صورت منظم استفاده فرمائید , و هر زمان لکه ای روی چرم پدید آمد , فورا آن را تمیز کنید . در شرایطی‌که از کیفتان مراقبت نکنید , اهمیت ندارد که یک استادکار چقدر آن را عالی و خوب درست کرده و کیفیت چرم به کار رفته چه باشد , قدمت کیف کوتاه شده و دوام چندانی نخواهد آورد .

 

خوب به این این قضیه تصور کنید که کیف را برای چه منظوری می‌خواهید استفاده نمائید . آیا قصد این را دارید که اشیای بزرگ و سنگین وزن با آن حمل کنید؟ آیا هر روز از آن استفاده خواهید کرد؟ اطمینان حاصل فرمایید که کیف انتخابی شما مناسب باشد . به عنوان مثال , در‌حالتی که یک کامپیوتر همراه دارید , کیفی را انتخاب نمائید که جای قابل قبولی برای دستگاه شما داشته باشد تا به آن آسیب نرسد . چنانچه اکثر وقت ها به سفر میروید , کیفی را بخرید که حمل آن برایتان راحت باشد . در غیر این صورت آن را با خویش نمی برید و در منزل می‌گذارید , و این چه منفعت ای خواهد داشت؟

 

معمولاً از چه مدی پیروی می کنید؟ آیا شما از آن نوع کسانی میباشید که از سبک های مد جسورانه پیروی می نماید , یا یک کیف معمولی و شیک را می پسندد؟ شما میتوانید کیف های چرم دوشی اسپرت را در گونه ها , رنگ ها و شکل - های متعدد بیابید , که ولی این بستگی به برند آن دارااست . آیا کیفی با رنگ های پر زرق و برق و نقش هایی غیر معمول دلتان می‌خواهد که هر کسی نداشته باشد یا این که دنبال کیفی شیک وکلاسیک میگردید که هیچگاه از مد نمی افتد؟ در حالتی‌که جستجو کنید , بالاخره کیفی را می‌یابید که دلخواه شما بوده و در عین حال استادانه تشکیل شده و دارای کیفیت باشد .

مسئلۀ قیمت

 

قضیه ای بسیار مهم درتصمیم گیری و خرید کیف آن است که توجه داشته باشید در‌حالتی که یک کیف چرم دوشی اسپرت ارزان قیمت خریداری فرمائید , کیفی کم دوام خریده اید . گول قیمت خوب را نخورید . کیف های ارزان دست دوز نیستند و یک استاد کار آنان‌را درست نکرده است , و احتمالاً چرم با کیفیتی برای آن استفاده نشده و عمر کوتاهی خواهند داشت . ضروری نیست که مبلغ زیادی بابت یک کیف چرم دوشی اسپرت مردانه بپردازید , ولی در خصوص مارک هایی که ارزش های پایینی را عرضه می کنند , هوشیار باشید . هیچ سحر و جادویی در فعالیت نیست , کیفیت کیفی که میخرید مطابق مبلغی است که بابت آن داده اید .

 


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :